Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  6 Квітня 2021, 15:04

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Кваліфікаційні та спеціальні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки. Вміння проводити щоденний професійний урок для артистів балету, індивідуальні та групові репетиції по виставах поточного репертуару театру та нових постановках, здійснювати підготовку окремих партій із солістами, ансамблів та кордебалетних сцен. Володіння спеціальною термінологією, знання класичного та сучасного балетного репертуару, поточного репертуару театру.

В перелік документів, що подаються, входять:

Працівники Національної опери України, які мають намір взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. 

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 07.04.2021 р. по 30.04.2021 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00. Тел. для довідок: 234-51-93, 234-61-68.

Дата проведення конкурсу – 05 травня 2021 року. Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м.Киів, вул.Володимирська, 50.

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.


Перейти до списку публікацій