Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Квітня 2021, 16:04

Розвиток сфери культури, креативних індустрій, туризму та інформаційної політики серед ключових завдань Уряду на 2021 рік

На Урядовому порталі оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України щодо Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік. Серед ключових завдань Уряду на 2021 рік - розвиток сфери культури, креативних індустрій, туризму та інформаційної політики.

«2021 рік залишається періодом викликів та часткової непередбачуваності, але це не привід відкладати стратегічне планування і реалізацію проектів. Команда міністерства прагне підняти вагу культури і креативних індустрій у суспільстві до того рівня, коли її авторитет і впливовість на держатворення не викликатиме сумніву. Наш план дій сфокусований саме на цьому, що у свою чергу допоможе боротись за збереження культурно-історичної спадщини, визнання економічного потенціалу креативних індустрій, розвиток туризму та захист інформаційного простору України від фейків, атак та вкидів гібридної війни. І все це стане внеском у успішне майбутнє нашої країни та українців», - прокоментував Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Зокрема, Міністерство культури та інформаційної політики у 2021 році планує здійснити наступні кроки у п’яти головних напрямах:

Інформаційна політика та безпека 

Якісні культурні послуги та консолідація українського суспільства 

Культурна спадщина, культурні цінності та національна пам’ять 

Мистецтво, креативні індустрії 

Туризм 


Перейти до списку публікацій