Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  9 Квітня 2021, 17:04

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка»

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.05.2016 № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка» відбудеться 12 квітня 2021 року об 11:00 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).

 


Перейти до списку публікацій