Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  12 Квітня 2021, 13:04

Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс

На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. № 497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (м. Івано-Франківськ, вул. Л.Курбаса, 3) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста академічного симфонічного оркестру:

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам: освіта відповідного напрямку підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр).

Конкурсна програма передбачає виконання творів та оркестрових труднощів.
Програмні вимоги:

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківською обласною філармонією імені Іри Маланюк та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

Документи для участі у конкурсі приймаються до 26 квітня 2021 р. за адресою: 76018, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк або на електронну адресу філармонії: filarmonia.12[email protected] Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті філармонії: www.filar.com.ua. 

Телефон для довідок: (0342) 705-765.

Конкурс на заміщення вакантних посад проводиться у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 27 квітня 2021 р. о 10:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (кабінет художнього керівника); другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 27 квітня 2021 р. об 11:00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курбаса, 3, Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк (малий зал).


Перейти до списку публікацій