Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  13 Квітня 2021, 14:04

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата і місце проведення конкурсу: 30 квітня 2021року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, спеціалізація – режисура музичного театру або режисура драматичного театру і музична освіта), досвід роботи за фахом не менше 3-х років.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурс та матеріали, що доводять професійний досвід. 

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи: перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами; другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди.

Театр не забезпечує оплату витрат, повязаних з проїздом та проживанням. У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 13 квітня до 27 квітня 2021 року (до 17.00 год.) за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу [email protected]

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за тел. (048)780-15-16. 


Перейти до списку публікацій