Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Квітня 2021, 16:04

МКІП: Ларису Мудрак призначено головою УКФ

Головою Українського культурного фонду призначено Ларису Мудрак. Відповідний наказ Міністерства культури та інформаційної політики України № 271 підписано 14 квітня 2021 року. 

«Маю честь й відповідальність очолити Наглядову раду УКФ. Для спільноти культури та й для всієї країни ця інституція має велику роль, а її розвиток - це маркер спроможності бути модерними, відкритими й сильними в часи змін та викликів. Час ротацій закономірний і в цьому теж є своя сила. Сила для росту, великого масштабу та флагманських загальнонаціональних проектів» - прокоментувала своє призначення Лариса Мудрак.

Головними завданнями на посаді нова голова УКФ вважає:

Лариса Мудрак – відома політична та громадська діячка. Була заступницею голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України, керівницею Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента України.
Багато років працювала в медіа сфері. Заслужений журналіст України. Лауреат загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Журналіст року в галузі друкованих ЗМІ». Представляла Україну в Керівному Комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.
Брала активну участь у багатьох культурних проектах. Зокрема, була волонтером становлення найбільшої в Україні інституції культури “Мистецький Арсенал”.
На сьогодні Лариса Мудрак - президент в Win Win Communication та СЕО в Family Business Network Ukraine. віце-президент Асоціації благодійників України.


Перейти до списку публікацій