Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  14 Квітня 2021, 15:04

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії оголошує конкурс

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії, що знаходиться за адресою: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд.59, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання партій і ролей другого і третього плану.
Конкурсна програма: виконання 2-х музичних творів, різних за жанром; акапельний спів; читання прозового чи поетичного тексту; хореографічний рух.

Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:

1. Резюме.
2. Інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо.
3. Копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки.
4. СD та DVD- записи.

Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59. Кінцевий строк прийняття документів: 28 квітня 2021 р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

Дата проведення конкурсу – 29 квітня 2021 р. Місце проведення конкурсу: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59.

Конкурс проводиться в один день у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 29 квітня 2021 р. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (вимоги до претендентів), 29 квітня 2021 р., о 14:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

Початок реєстрації кандидатів на заміщення вакантної посади – об 11:00. Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів). Електрона адреса: [email protected] (з поміткою «Конкурс»).

*Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.
** Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з МАУТД та МК та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
***Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.


Перейти до списку публікацій