Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Квітня 2021, 17:04

Олександр Ткаченко ознайомився з роботою закладів культури Запоріжжя

Під час робочої поїздки до Запоріжжя Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко ознайомився з роботою місцевих закладів культури - Запорізького академічного обласного музично-драматичного театру імені В. Г. Магара, Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки та Запорізького обласного краєзнавчого музею.

"Запоріжжя зробило своїм слоганом – місто щастя. На перший погляд незвично для усім відомого українського промислового і технологічного міста, але не все так однозначно. Тут водночас культура та історія – насправді мають зміст. Бо на підсилення Хортиці є потужні культурні заклади, які дуже надихають. Як і вражають люди, що там працюють та вкладають душу", - поділився своїми враженнями від перебування на Запоріжжі Олександр Ткаченко.

За його словами, карантин максимально ускладнив життя для закладів культури, але ніхто не втратив мотивації. "Команда Запорізького академічного обласного музично-драматичного театру імені В. Г. Магара намагається зробити цікаві вистави, якими потім можна збирати овації вдячного глядача. Колектив Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки перетворив її в місце, яке хочеться відвідувати, і проблем з читачами тут не спостерігається.
Запорізький обласний краєзнавчий музей має потужний музейний фонд та експозицію. Тому спробуємо знайти можливості його підсилити разом із обласною владою та попрацювати над реставрацією історичної споруди національного значення".

"Тож Запоріжжя – не тільки про індустріальний туризм. Це ще й про чудові вихідні з прекрасною культурною програмою", - додав очільник МКІП.


Перейти до списку публікацій