Міністерство інформаційної політики України


Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), досвід роботи у театрі не менше 1 року, знання англійської мови (вільне володіння), чинне законодавство в галузі культури та мистецтва, досвід написання рецензій, анотацій, рекламних текстів, контенту до соціальних мереж.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

Працівники ТВЗК «Київський академічний театр «Золоті ворота», які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи від претендентів приймаються з 26 квітня 2021 року по 10 травня 2021 року (включно) з 11:00 до 15:00 за адресую: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. 096-719-35-66 або за електронною адресую [email protected]

Конкурс проводитиметься 11 травня 2021 року о 12:00.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу театр житлом не забезпечує.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/5359.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове