Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Уряд схвалив призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 28 квітня схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій Президента України».

Документом пропонується призначити стипендії Президента України:

Нагадаємо, що з метою забезпечення соціального захисту дітей журналістів, які загинули або стали інвалідами у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, Указом Президента України від 30 квітня 2002 року № 428 було засновано відповідну стипендію Президента України дітям журналістів, а також затверджено Порядок її призначення.

Стипендії призначають і виплачують дітям до 18 років, а дітям-інвалідам – до 23 років. У разі коли діти навчаються за денною формою у навчальних закладах, стипендії виплачуються до закінчення навчання, але не більш як до досягнення ними 23 років.

Стипендія призначається строком на один рік і виплачується щомісяця у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму на одну особу, встановленому законом. Прожитковий мінімум для дітей від 6 до 18 років зараз становить 2395 грн, з 1 липня становитиме 2021 року - 2510 грн, з 1 грудня 2021 року - 2618 грн.

Після закінчення зазначеного строку стипендіат має право на повторне звернення щодо призначення стипендії.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/5363.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове