Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Парламент прийняв важливі законопроєкти щодо розвитку туризму

29 квітня Верховна Рада проголосувала у першому читанні за внесення змін до Закону України «Про туризм» та деяких інших законодавчих актів щодо основних засад розвитку туризму (законопроєкт № 4162).

«Прозорі умови в галузі туризму — обов’язковий пункт для здорової конкуренції на ринку. Суб’єкти, що ведуть туристичний бізнес в тіні — не можуть викликати цілковитої довіри. Без системи, яка слугувала би інформаційною базою, говорити про рівні умови для всіх, було б недоречно», - прокоментував рішення парламенту Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Законопроєкт, зокрема, передбачає запровадження Єдиного туристичного реєстру (ЄТР) - державної електронної інформаційної системи, яка містить відомості про усіх суб’єктів туристичної діяльності та інші відомості щодо організації туристичної діяльності.

Перевагами створення ЄТР є:

Парламент також прийняв в другому читанні законопроєкт № 2673 щодо розширення кола суб'єктів надання готельних послуг.

Законом передбачено, що відтепер не лише власники, але і користувачі об’єктів туристичної інфраструктури зможуть звертатись за встановленням цим об'єктам відповідної категорії.

Це дозволить збільшити кількість об’єктів готельної інфраструктури, що призведе до збільшення зайнятості населення, його доходів та економічному зростанню регіонів, на території яких функціонуватимуть об’єкти туристичної інфраструктури. Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/5375.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове