Міністерство інформаційної політики України


Світлана Фоменко: Україна зацікавлена в активізації співробітництва з міжнародними партнерами

27 травня 2021 року в рамках закриття у Києві Українсько-Нідерландського фестивалю тюльпанів відбулася зустріч заступниці Міністра культури та інформаційної політики Світлани Фоменко з послами іноземних держав в Україні.

"Україна зацікавлена у розвитку співробітництва з міжнародними партнерами у сфері культури, кіноіндустрії, креативних індустрій, туризму та інформаційної політики. Ми високо цінуємо підтримку міжнародною спільнотою нашої країни та сподіваємось на реалізацію нових спільних ініціативив та проектів", - зазначила заступниця Міністра культури та інформаційної політики Світлани Фоменко.

"Висажені на Михайлівській площі та майдані Незалежності сто тисяч голландських тюльпанів є знаком дружби та вдячності", - сказав під час заходу ініціатор проекту, Почесний консул України у Амстердамі Еміль де Севрен Жакет. Він подякував партнерам, зокрема Міністерству культури та інформаційної політики України, за участь в реалізації проекту.

Нагадаємо, півроку тому на Майдані Незалежності та біля будівлі Міністерства закордонних справ висадили 100 тисяч цибулин тюльпанів різних сортів. Квіти були привезені з Королівства Нідерланди.

100 тисяч тюльпанів символізують повагу нідерландців до героїв та героїнь Небесної сотні.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/5502.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове