Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Червня 2021, 16:06

МКІП: законопроект №5551 підтримано бюджетним комітетом

Комітет з питань бюджету Верховної Ради України підтримав законопроект №5551, завдяки якому МКІП матиме можливість фінансувати об'єкти комунальної форми власності у межах програми «Велика Реставрація»
 
Проект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо спрямування частини коштів програми «Велике будівництво» на ремонтно-реставраційні роботи на пам’ятках культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності» рекомендовано до прийняття за основу і в цілому. Далі – розгляд змін у Верховній Раді України.

Нагадаємо, що після внесення змін у законодавство об’єкти комунальної форми власності зможуть взяти участь у другому відборі проектів в межах програми «Велика Реставрація».
Оголошення про початок другого відбору проектів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, у тому числі замках, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексах у межах проекту «Велика Реставрація», буде опубліковано на офіційному веб-сайті МКІП.


Перейти до списку публікацій