Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Червня 2021, 12:06

Україна припинила дію Угоди про співробітництво в галузі туризму, учасником якої є Російська Федерація

Україна денонсувала Угоду про співробітництво в галузі туризму. Також Уряд підтвердив намір не ставати учасником Угоди про Раду з туризму держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав. Відповідну постанову Кабінет Міністрів України прийняв під час засідання 23 червня.

За результатами аналізу чинних міжнародних договорів в рамках СНД щодо їх відповідності національним інтересам Уряд вважає недоцільною подальшу участь України в Угоді про співробітництво в галузі туризму, вчиненій 23 грудня 1993 року в м. Ашгабаті, та Угоді про Раду з туризму держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, вчиненій 30 травня 2012 року в м. Ашгабаті.

Однією зі сторін цих Угод виступає Уряд Російської Федерації. У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України фактичне співробітництво з Росією припинене, а перспективи налагодження такої співпраці, у тому числі в рамках згаданих Угод, надалі відсутні.

Водночас співробітництво з усіма іншими країнами-сторонами Угоди у сфері туризму та Угоди про Раду з туризму держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав забезпечується в рамках двосторонніх договорів.


Перейти до списку публікацій