Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Червня 2021, 16:06

Тарас Шевченко: Зміни у регулюванні медіапростору неминучі

23 та 24 червня проходить щорічна міжнародна конференція «Права людини у цифровому вимірі: пандемія, виборчий і судовий процеси, національна безпека та свобода слова в Інтернеті». Захід проводить Американська Асоціація Юристів Ініціатива з Верховенства Права (ABA ROLI) разом з партнерами. За результатами конференції вони розроблять резолюцію з детальним описом поточного стану Інтернет Свобод в Україні та нададуть рекомендації українським органам державної влади щодо покращення Інтернет Свободи в країні.

Протягом першого дня учасники обговорили такі питання, як: Інтернет-свободи та пандемія, правосуддя, приватність у цифровому вимірі й виборчий процес – як реалізуються ці права в Україні та світі в часи цифрової трансформації.

«Суспільство змінюється. Неминучі й зміни у регулюванні. Загалом Україна достатньо довго намагалася не регулювати інтернет. Зважаючи на всі новітні загрози та об’єктивні фактори, вивчення досвіду інших країн, очевидно, що у майбутньому регулювання інтернету буде дещо більшим», - зазначив Тарас Шевченко у своєму вступному слові.

Крім того, заступник Міністра культури та інформаційної політики 24 червня візьме участь у дискусії щодо регулювання, співрегулювання чи саморегулювання онлайн-медіа, роботи блогерів, платформ спільного доступу до інформації та відео.

Серед учасників обговорень: міжнародні експерти, представники влади та громадянського суспільства.


Перейти до списку публікацій