Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Липня 2021, 17:07

МКІП залучає консультативну допомогу в рамках проєкту ПРООН

Проєкт RESURFACE ПРООН - це суміш швидкого реагування на нестабільну ситуацію та побудови довгострокової трансформації системи ухвалення рішень українською владою, а також розвитку адаптації та стійкості до надзвичайних обставин.

В рамках проєкту планується підтримувати діяльність МКІП щодо протидії дезінформації в ЗМІ, одночасно захищаючи свободу медіа, розвивати потенціал співробітників Міністерства щодо кращих практик залучення громадян, передового досвіду впровадження інформаційних кампаній проти дезінформації та фейкових новин, надавати підтримку Міністерству щодо реалізації реформи децентралізації в контексті комунікаційної стратегії розвитку культурних послуг, забезпечити цифрову трансформацію, гендерну рівність, права людини та багато іншого.

"Ми дуже цінуємо підтримку ПРООН, яка підсилить можливості МКІП для швидкого реагування на кризові ситуації, пов'язані з головними викликами українського сьогодення та допоможе запровадити системні зміни, які слугуватимуть для впровадження інформаційної політики Міністерства в майбутньому», - зазначив заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

Серед головних викликів та ризиків:  COVID-19 та ризики, пов'язані з впровадженням загальнонаціональної програми вакцинації, боротьба з дезінформацією та поширенням фейків, протистояння гібридним атакам Росії. Також важливою є комунікація реформ в Україні, донесення чіткої й зрозумілої інформації до населення.

Загалом проєкт RESURFACE - це посилена допомога державним органам влади України. Вона спрямована не лише на задоволення нагальних потреб, але і на програмування стійких систем управління в Україні. Йдеться про два аспекти: координацію та інституційну адаптацію, оскільки країна починає виходити із кризи, пов’язаної з COVID-19.

Проєкт з консультативної допомоги ПРООН вже стартував в Міністерстві закордонних справ України та Кабінеті Міністрів України.


Перейти до списку публікацій