Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Серпня 2021, 11:08

Перший рейс артпотягу «Гоголь TRAIN» відправився на Одеський міжнародний кінофестиваль

До 30-ї річниці незалежності України 13 серпня МКІП, Мінінфраструктури, Держмистецтв та команда «ГОГОЛЬFest» запустили круїзний мобільний форум молоді в поїзді «ГогольTRAIN». Митці розмалювали вагони за спільною темою «Зшивання країни». Цього року потяг зробить 6 рейсів на різні культурні події в Україні.

«Дорога у сучасне перформативне мистецтво має лежати не тільки через Київ. Круті фестивалі, виставки, культурні заходи розсіяні по всій країні. Не всім з них іноді приділяють належну увагу. Проект ГогольTRAIN закриває цю проблему, не акцентуючи увагу лише на основних столичних культурних заходах», - зауважив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Перший рейс за маршрутом Київ-Одеса присвятили пам’яті українського художника Олександра Ройтбурда. Поїзд відправився на Одеський міжнародний кінофестиваль.

У кожному рейсі плануються спеціальні події від команди ГОГОЛЬFest та фестивалю, на який прямує потяг: музичні, перформативні або освітні події. Програми є унікальними для кожного маршруту і розробляються згідно з напрямками та відповідними подіями, на які прямує поїзд.

«ГогольTRAIN» – це перший в Європі окремий потяг, який рухається за індивідуальним розкладом. Є декілька категорій квитків – купе і плацкарт, в одну чи в обидві сторони; з або без квитків на події, на які прямує потяг.

РОЗКЛАД та напрямки:

Квитки можна придбати на сайті


Перейти до списку публікацій