Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини галузі  >  6 Вересня 2021, 19:09

Оголошується конкурс на здобуття премії імені КАТЕРИНИ БІЛОКУР

Премія присуджується щорічно до дня народження Катерини Білокур — 07 грудня майстрам народного мистецтва за твір (цикл творів), що відзначаються автентичністю та високою професійною майстерністю. 

На здобуття Премії подається твір (цикл творів), що створений та оприлюднений протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за три місяці до його подання на здобуття Премії, має позитивні рецензії у мистецтвознавчій літературі, засобах масової інформації. 

Відбір Відбір творчих робіт претендентів на здобуття Премії за здійснюються за такими критеріями:

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться інститутами громадянського суспільства, що спрямовують свою роботу на підтримку культури і мистецтва, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та навчальними закладами сфери культури і мистецтва. 

На здобуття Премії до 1 листопада 2021 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Бориса Гринченка, 1, м. Київ, 01001) подаються наступні документи:

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним вище, а також якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, такі документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії. 

Прийом документів здійснюється з 10 вересня до 1 листопада 2021 року за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Гринченка, 1; email: [email protected]; додаткова інформація за телефоном 202 13 90.

Положення про премію імені Катерини Білокур можна переглянути за посиланням 


Перейти до списку публікацій