Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Анонси подій  >  18 Жовтня 2021, 12:10

Презентація інтернет-порталу про факти російської агресії

19 жовтня 2021 року відбудеться офіційна презентація інтернет-порталу «Віртуальний музей російської агресії». Це перший в Україні інтернет-портал про ключові події та злочини, скоєні під час окупації Російською Федерацією територій України – Криму та частини Донецької та Луганської областей.

Коли: 19 жовтня, об 11:30.

Де: Мистецький Арсенал (Київ, вул. Лаврська, 10-12).Акредитація ЗМІ обов’язкова за посиланням:https://forms.gle/xcbzesdGcXrGZzRk7.

Реєстрація учасників від громадськості обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/E5uxWR6GcKyr42XLA до 9:00 15 жовтня 2021 року.

У зв’язку з обмеженням місць та карантинними вимогами присутність представників ЗМІ та учасників від громадськості можлива лише після підтвердження від організаторів. Організатори залишають за собою право відмовити у присутності на події.

Презентація транслюватиметься наживо на ютуб-каналі інституту.

Віртуальний музей російської агресії – один із перших у світі цифрових інструментів із забезпечення доступу кожного до правди про війну. Також це важливий інструмент збереження пам’яті про неї.

Ресурс містить найрізноманітніші дані українською та англійською мовами:

Уся інформація є достовірною, об’єктивною та базується на даних, підтверджених  офіційними українськими та міжнародними організаціями. 

Інтернет-портал на сьогодні містить інформацію про ключові події з початку окупації Криму в лютому 2014 року, а також інформацію про конкретних осіб й основні сфери, на які вплинула окупація частини території країни за ці роки. Надалі ресурс буде наповнюватися інформацією про розв’язання Російською Федерацією війни на Сході України.

До участі у презентації запрошені:

Віртуальний музей російської агресії створено спільними зусиллями:

До роботи над проєктом долучилися авторитетні українські неурядові організації, що після початку російської агресії займаються документуванням  злочинів, правопорушень та іншої важливої інформації щодо подій та наслідків збройного конфлікту на території України, надають допомогу жертвам війни. Зокрема, партнерами проєкту стали Українська Гельсінська спілка з прав людини, Кримська правозахисна група, Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» і часопис «Чорноморська безпека», Інститут Чорноморських стратегічних досліджень, Регіональний центр прав людини, Інститут демократії імені Пилипа Орлика, Крайова Рада Українців Криму, Центр громадянської просвіти «Альменда», громадська організація «Корпус справедливості», Кримськотатарський ресурсний центр, інформаційне агентство «Центр журналістських розслідувань», Кримський інститут стратегічних досліджень, Об’єднання родичів політв’язнів Кремля, Центр прав людини ZMINA, КримSOS, Центр близькосхідних досліджень, газета «Кримська світлиця», Міжнародна волонтерська спільнота «Інформнапалм».

Ініціатори та партнери проєкту відкриті до співпраці з іншими урядовими та неурядовими організаціями, які поділяють його мету https://cutt.ly/ZRfAWfX


Перейти до списку публікацій