Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  18 Жовтня 2021, 17:10

МКІП оголошує конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенко-Карого.

Міністерство культури та інформаційної політики України відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенко-Карого.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників у вищих навчальних закладах не менш як 10 років.

Строк подання заяв – протягом двох місяців з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

У разі надіслання документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

Документи, подані претендентами після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Вибори на посаду ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенко-Карого відбудуться 18 січня 2022 року.

Документи надсилати або подавати особисто за адресою: 01601, м. Київ,
вул. І. Франка, 19, Міністерство культури та інформаційної політики України.

Телефон/факс для довідок: (044) 234-39-93,

e-mail: [email protected]


Перейти до списку публікацій