Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Грудня 2014, 18:12

Президенти України та Казахстану провели робочу зустріч у Києві

РЕЧНИК МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Президенти України та Казахстану провели робочу зустріч у Києві. За підсумками переговорів президентів за участі представників урядів двох країн досягнуто принципових домовленостей щодо активізації співробітництва в енергетичній, машинобудівній, авіабудівній, космічній галузях, поглиблення кооперації у військово-технічній та інформаційній сферах з метою забезпечення суверенітету обох країн.

Президент України подякував Президенту Казахстану за його чітку позицію щодо незалежності і територіальної цілісності України. «Я дуже вдячний за тверду і послідовну позицію на підтримку незалежності та територіальної цілісності України», – наголосив Президент України.

В свою чергу Президент Казахстану привітав Україну з успішно проведеними демократичними виборами і висловив готовність усіляко сприяти відновленню економічної співпраці між нашими країнами та пришвидшенню мирного процесу на Донбасі.

За підсумками зустрічі, міністр інформаційної політики України Юрій Стець наголосив, що розвиток співпраці між урядами двох країн в сфері інформаційної безпеки дозволить створити ефективні механізми обміну інформації, донесення позиції української влади та забезпечення суверенітету України та Казахстану. 


Перейти до списку публікацій