Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  23 Листопада 2021, 11:11

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені Леся Курбаса у 2022 році

Премія імені Леся Курбаса (далі – Премія) присуджується професійним театральним режисерам за вагомий внесок у розвиток сучасного театрального мистецтва України і вручається у лютому до дня народження видатного українського режисера.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах.

Щороку присуджується лише одна Премія. Грошова винагорода до Премії у розмірі двадцять тисяч гривень виплачується за рахунок коштів, передбачених на цю мету у Державному бюджеті України  Міністерству культури та інформаційної політики України.

Висування театральних постановок на здобуття Премії у 2022 році проводиться з 30 листопада 2021 року.

На здобуття Премії висувається театральна постановка, прем’єра якої відбулася у 2021 році.

Премія присуджується режисерам (далі – претенденти) за театральну постановку за такими критеріями:

На здобуття Премії не висуваються театральні постановки, які вже були відзначені Премією.

Премія не присуджується повторно.

Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться театрами усіх форм власності, Національною спілкою театральних діячів України, іншими творчими спілками, а також громадськими об'єднаннями, які діють у галузі театрального мистецтва, Національною академією мистецтв України, закладами вищої освіти мистецького спрямування (далі - суб'єкти подання).

Достовірність наданої інформації забезпечують керівники суб'єктів подання, що подали пропозиції щодо претендента (претендентів) на здобуття Премії, а також самі претенденти.

На здобуття Премії до 30 грудня 2021 року до Держмистецтв подаються такі документи:

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним у пункті 3  розділу ІІІ Положення про премію імені Леся Курбаса, а також поданих після закінчення строку, встановленого для їх подання, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини їх повернення.

У разі усунення недоліків документи можуть бути подані до Держмистецтв повторно до визначеної в оголошенні про проведення конкурсу дати.

Контактні дані:

Логінова Вікторія Михайлівна

тел. +38 (044) 202-13-90

електронна адреса: [email protected]


Перейти до списку публікацій