Міністерство інформаційної політики України


Щодо подання заявок з метою формування рекомендацій для включення до переліку робіт і заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів, які належать до сфери управління МКІП

Відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури та інформаційної політики для розвитку закладів загальнодержавного значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 473 (далі – Порядок), МКІП оголошує черговий прийом заявок з метою формування переліку робіт і заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів, що належать до сфери управління МКІП (далі– перелік закладів).

Формування рекомендацій щодо включення до переліку закладів здійснюється комісією із складу представників МКІП. З метою формування комісією рекомендацій для включення до переліку закладів Порядком визначено пріоритетність.

Заявки подаються у довільній формі супровідним листом на електронну адресу: [email protected], у темі листа необхідно зазначити «подання заявки».

Заявки прийматимуться до 14 години 28 грудня2021 року.

У заявці обов’язково необхідно вказати точне найменування робіт і заходів, суму яку планується освоїти у поточному році, а також код економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ) за яким здійснюються видатки на запропоновані роботи і заходи.

Крім того заявки мають містити інформацію, зокрема:

Разом з тим, у разі подання заявок на виділення бюджетних коштів на будівельні роботи на будівлях/ приміщеннях, які перебувають в аварійному та/ або в непридатному до нормальної експлуатації стані, просимо надавати кольорові фото, що підтверджують відповідний стан таких будівель/ приміщень.

У разі включення до заявки робіт з будівництва, реконструкції, реставрації, проведення капітального ремонту будівель/ приміщень і споруд необхідно до листа додати сканкопію експертного звіту щодо розгляду проектної документації.

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Порядку, виділення бюджетних коштів на реконструкцію, реставрацію, проведення капітального ремонту закладів здійснюється за умови наявності затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної/ науково-проектної документації та інших документів, які є обов’язковими відповідно до законодавства.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/6644.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове