Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Грудня 2021, 13:12

У Гостиному дворі тривають протиаварійні роботи

Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики, відвідав майданчик, де йдуть роботи з відновлення Гостиного двору. Це останній об’єкт, на якому фактично почались роботи у межах «Великої реставрації» цього року.

"Там вже тривають протиаварійні та консерваційні роботи для збереження пам’ятки. Незважаючи на бюрократичні процедури, нам вдалося запустити процес ще в грудні. І роботи, незважаючи на скепсис, продовжуватимуться впродовж зими. Будівельний генплан додаю у зображеннях. Головна мета – прибрати, привести все в належний стан та захистити стіни", - зазначив Олександр Ткаченко.

Серед запланованих протиаварійних та невідкладних консерваційних робіт:

Як тільки буде схвалена концепція майбутнього простору Гостиного двору, історичне місце вперше в Україні почнуть реставрувати з урахуванням потреб сучасних містян. Йдеться про нове життя всієї Контрактової площі. Для цього вже зібрано робочу групу при МКІП.
Нагадаємо, участь у обговоренні майбутнього Гостиного двору візьмуть не лише реставратори, архітектори, урбаністи, історики, культурні менеджери, громадськість, а також представники державної та міської влади, а ще й кияни та жителі Подолу.

 

 


Перейти до списку публікацій