Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  13 Січня 2022, 17:01

Оголошення про проведенняконкурсного добору генерального директора-художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

Міністерство культури та інформаційної політики України, відповідно до Закону України «Про культуру» оголошує конкурсний добір на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (далі – Театр).

 (79008, м. Львів, проспект Свободи, 28,).

1. Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на участь у конкурсі приймаються з 13.01.2022 року по 11.02.2022 року до 16:00 год. включно.

2. Початок формування конкурсної комісії

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає формування конкурсної комісії з 13.01.2022 .

3. Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», представники засобів масової інформації та громадськості можуть спостерігати за онлайн-трансляцією засідань конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку Театру на один і п’ять років, на офіційному YouTube - каналі «Міністерство культури та інформаційної політики».

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

 

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси([email protected]): вул. Франка І., 19, м. Київ, 01601, відповідальна особа – Бойченко Марина, контактний телефон: (044) 234-39-93, електронна адреса: [email protected] з позначкою «документи на конкурс Театр ім. С. Крушельницької».    

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Публічні презентації проектів програм розвитку Ансамблю на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

4. Строки проведення конкурсу

Конкурсний добір починається 13.01.2022 року та закінчується не пізніше 12.03.2022 року.

5. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги:

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Театру, фінансову звітність за 2020 рік та 9 місяців 2021 року (у зв’язку з ненастанням терміну подачі щорічної звітності за попередній бюджетнний період) закладу культури, додається.


Перейти до списку публікацій