Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  3 Лютого 2022, 13:02

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2022 році

Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах. Щороку присуджується лише одна Премія у розмірі 20,0 тис.грн. (двадцять тисяч гривень). 

На здобуття Премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.

На здобуття Премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами. 

Премія не присуджується повторно. 

Премія не присуджується посмертно. 

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття Премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, закладами вищої освіти мистецького спрямування (далі – суб’єкти подання). 

Достовірність наданої інформації забезпечують керівники суб’єктів подання, що подали пропозиції щодо претендента (претендентів) на здобуття Премії, а також самі претенденти. 

На здобуття Премії до 01 квітня 2022 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) подаються:

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 квітня 2022 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Держмистецтв повторно до 01 квітня 2022 року

Контактні дані: [email protected]; тел.:(044) 202-13-90. 

Положення про премію імені А. Ф. Шекери 


Перейти до списку публікацій