Міністерство інформаційної політики України


МКІП інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України»

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016р. № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду директора  Державного підприємства «Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України» відбудеться 08 лютого 2022 року о 14:30 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/6851.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове