Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  14 Лютого 2022, 15:02

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

Відповідно до частин п’ятої і шостої статті 214 Закону України «Про культуру», Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 14.02.2022 по 20.02.2022) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну пошту [email protected] (з позначкою «пропозиції та зауваження «театр опери та балету ім. С. Крушельницької»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.


Перейти до списку публікацій