Міністерство інформаційної політики України


17 лютого відбудеться пресконференція про Всеукраїнський урок з медіаграмотності 2022

17 лютого о 10.00 в Національному інформаційному агентстві Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ) відбудеться пресконференція, присвячена Всеукраїнському уроку з медіаграмотності 2022. Всі школи України проведуть такий урок 18 лютого. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента від 14 лютого.

Учасники: 

Під час пресконференції спікери: 

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться на державному рівні вперше. Його організовує Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Національним проєктом з медіаграмотності “Фільтр” та Міністерством освіти та науки України. 

Школи можуть скористатися навчальними матеріалами з медіаграмотності на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр”.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected] - Вікторія Ковалів, комунікаційна менеджерка проєкту Фільтр.

У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу

Додаткова інформація щодо коментарів вчителів, психологів, представників шкіл, медіаекспертів, або ж щодо допомоги з організацією зйомок у школах, які проводитимуть Всеукраїнський урок з медіаграмотності за телефоном:  +380 98 784 83 51, [email protected]Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/6909.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове