Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Травня 2022, 16:05

Польсько-німецький тур Kyiv Symphony Orchestra пройшов з великим успіхом

Днями Kyiv Symphony Orchestra під орудою італійського диригента Луїджі Ґаджеро завершив гастролі Європою. Польсько-німецький тур цього відомого українського колективу з понад 40-річною історією пройшов з великим успіхом.

«Європа захоплена майстерністю наших музикантів. Той успіх, з яким пройшли гастролі оркестру, надихає нас усіх. Ми відчуваємо підтримку європейців. Культура лікує рани, а митці мають змогу робити те, що вміють. Завдяки їхньому таланту маємо змогу демонструвати унікальність української музики європейцям”, - зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

У найбільших концертних залах Польщі та Німеччини прозвучали твори українських композиторів: М. Березовського, М. Скорика і Б. Лятошинського. Квитки на концерти були розкуплені заздалегідь. Про тур вийшли матеріали та схвальні рецензії критиків у всіх центральних медіа обох країн. Крім того, концерти транслювалися у прямому ефірі на телеканалі Deutsche Welle (концерт у Дрездені) і радіо NDR (концерт у Ганновері).

 

 


Перейти до списку публікацій