Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Травня 2022, 13:05

Заборона ввезення книжок з рф унеможливить негативний культурний та інформаційний вплив на українців

Днями відбулась онлайн-зустріч Лариси Петасюк, заступниці міністра культури та інформаційної політики, Євгенії Кравчук, народного депутата України, Богдана Червака, першого заступника голови Держкомтелерадіо, з суб’єктами книговидавничої сфери. Під час обговорення йшлося про існуючий дозвільний механізм ввезення з території російської федерації та тимчасово окупованих територій України видавничої продукції, а також подальші законодавчі ініціативи в цьому напрямку. 

«Повна заборона ввезення видавничої продукції з російської федерації, тимчасово окупованих територій України, Республіки Білорусь на постійній основі унеможливить негативний культурний та інформаційний вплив на наших громадян, а також сприятиме подальшому розвитку українського книговидавничого ринку», - зазначила Лариса Петасюк. 

Законодавчі зміни вже напрацьовані. Вони стосуються вилучення з продажу усієї ввезеної з території російської федерації та тимчасово окупованих територій України книжкової продукції за раніше виданими дозволами. 

 


Перейти до списку публікацій