Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Травня 2022, 15:05

Українським дітям-переселенцям передали майже 70 тисяч книжок

У рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» дітям-переселенцям передали майже 70 тисяч примірників книжок. Близько половини з цієї кількості отримали маленькі українці, що вимушено виїхали за кордон через війну.

Майже 25 тисяч книжок було відправлено до Польщі, майже 5 тисяч – в Австрію, понад 1 тисячу – в Румунію і майже 1 тисячу до Словаччини. Ще 25 тисяч книжок передали у Львівську область для потреб внутрішньо переміщених дітей. Також 8 тисяч книжок надійшли в міста Кропивницький, Тернопіль, Дрогобич, Чернівці та Кам’янець-Подільський.

З початку реалізації ще одного проєкту «Книжки без кордонів» надрукували близько 30 тисяч україномовних книжок для дітей, які вимушено виїхали за кордон. Тільки за останній тиждень силами партнерів УІК було надруковано 10 тисяч примірників. Цей проєкт реалізовано під патронатом Першої леді України Олени Зеленської спільно з Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством закордонних справ України й Українським інститутом книги. 

Підтримати проєкт «Книжки без кордонів» може кожен. Деталі за посиланням: https://gogetfunding.com/crowdfunding-campaign-to-support-printing-of-ukrainian-childrens-books/ 


Перейти до списку публікацій