Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Травня 2022, 16:05

Національна опера України відновила роботу

Після тривалої паузи Національна опера України відновила свою роботу. 21 травня у театрі відбулось урочисте вручення нагород українським митцям та з успіхом пройшла опера «Севільський цирюльник». 

“Ми сьогодні живемо у двох світах – з одного боку війна, з іншого – маємо продовжувати жити. І що як не мистецтво нас повертає до прекрасного та світлого. В теперішніх умовах кожна нота, звук, рух танцю викликає в рази більше емоцій ніж будь-коли. Сьогодні ми ними переповнені як ніколи. Радий, що навіть в такі нелегкі часи Національна опера збирає повний зал і нарешті потроху повертається до життя. Культура сьогодні переживає складні часи, адже чимало закладів по Україні вимушені бути закритими через агресію ворога. Інших спіткала й більш трагічна доля: будівлі деяких театрів, як от в Маріуполі, були знищені вщент. росія свідомо намагається стерти нашу культуру. Адже культура – одна з ключових елементів національної ідентичності”, – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

За дорученням Президента України Володимира Зеленського, Міністр вручив нагороди та почесні звання українським митцям. За вагомий особистий внесок у розвиток культури та мистецтва, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність нагороджено:

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня: 

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня:

 Почесні звання «Народний артист України» присвоєно:

«Заслужений працівник культури України»:

«Заслужений артист України»: 

«Заслужений художник України»: 

Наразі вистави у Національній опері України будуть лише «денні» (початок о 14:00) та виключно у суботу та неділю, а кількість глядачів в залі обмежена 300 осіб. Проте Національна опера України своєю афішею гарантує радість від зустрічі з улюбленими виставами та артистами.

Найближчі заплановані вистави:

22 травня – перлина українського оперного мистецтва «Наталка Полтавка» М. Лисенка.

28 травня – «Ріголетто» Дж. Верді.

29 травня – комічна опера «Служниця-пані» Дж. Б. Перголезі. 

Квитки на вистави можна придбати онлайн на сайті Національної опери України.

 


Перейти до списку публікацій