Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  27 Травня 2022, 18:05

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Кваліфікаційні вимоги:

Режисер-постановник – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Претендент на посаду режисера-постановника повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію та практику оперної режисури й акторської майстерності; основні принципи сценічного і музичного оформлення, вокального, хорового і хореографічного мистецтва; сценічно-постановочні технології; організацію праці творчого процесу.

Конкурсна програма:

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

  1. заява (режисер-постановник);
  2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  3. копія документа, що посвідчує особу;
  4. копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 13.06.2022 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната 97.

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься в один день 20.06.2022 р. з 12 год. 00 хв. (розгляд документів поданих претендентами для участі в конкурсі, ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, обговорення і визначення переможця конкурсу) за адресою: м. Львів, проспект Свободи, 28 (клас № 123).

Додатково інформуємо, що конкурс відбуватиметься з урахуванням усіх вимог щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті театру opera.lviv.ua

Телефони для довідок: (032) 242-25-19, (032) 242-11-54.


Перейти до списку публікацій