Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  11 Липня 2022, 17:07

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Форма працевлаштування - контрактна.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів(ок) на заміщення вакантних посад АРТИСТІВ(ОК) ДРАМИ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Основні завдання та обов'язки артистів(ок) драми:

Кваліфікаційні вимоги до посади ХУДОЖНИКА/-ЦІ (ДИЗАЙНЕРА/-КИ): базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра - без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста - стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Основні завдання та обов'язки ХУДОЖНИКА/-ЦІ (ДИЗАЙНЕРА/-КИ):

Для участі у конкурсі претендент(к)ам на усі оголошені конкурсні посади необхідно подати наступні документи:

           1. Заява в довільній формі, скерована Голові конкурсної комісії, про участь у конкурсі, що містить інформацію про поштову адресу та контактний телефон (зразки заяви за посиланням-https://cutt.ly/bLaV7g5). 

! В заяві ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно вказати назву вакантної посади, на яку Ви претендуєте в разі перемоги у конкурсі. 

Для артистів та артисток:кожні конкурсант та конкурсантка можуть одночасно претендувати на вакантні посади різних категорій артистів драми: для цього слід подати окремі заяви на кожну з бажаних категорій, при цьому решта необхідних для участі в конкурсі документів не дублюються. З метою уникнення недопущення Вас до другого етапу конкурсу (прослуховування) через зазначення в заяві невідповідної категорії, уважно перечитайте наведені вище кваліфікаційні вимоги до вакантних посад.

       2. Заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою (бажано фото 3х4) (зразок особового листка за посиланням - https://cutt.ly/jLaB4cM ).

           3. Копія документа, що посвідчує особу.

           4. Витяг з трудової книжки (за наявності).

           5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

           6. Резюме

7. Портфоліо або посилання на веб-портфоліо (за наявності)

! У резюме ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть електронну пошту. Для уникнення накладок та непорозумінь 02 серпня на електронну пошту Ви отримаєте лист із конкретною інформацією про час прослуховування (для артистів та артисток драми).

Список рекомендованих до подачі документів для претендентів та претенденток на усі оголошені конкурсні посади, які братиме до уваги конкурсна комісія: 

Надати рекомендовані документи (фото, відеоматеріали) можна, долучивши їх на електронних носіях до основного пакету документів або розмістити на файлообмінниках.

Працівники та працівниці, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву(ви) про участь у конкурсі і резюме.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент(ка). Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18:00 години 31 липня 2022 року включно на електронну адресу [email protected] (у форматі PDF з темою листа “конкурс 2022”) та за поштовою адресою: м. Львів вул. Городоцька, 36 (приймальня).

Конкурс на заміщення вакантних посад артистів та артисток драми проводиться у два етапи:

– перший етап – розгляд документів, поданих претендент(к)ами: 02 серпня 2022 р. у приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки (другий поверх, приймальня) за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 36. Результати технічного відбору будуть повідомлені 02 серпня 2022 року;

Для прослуховування артистів та артисток драми необхідно підготувати:

1. Характерний монолог (що продемонструє вашу ігрову природу) - до 3 хв.

2. Фрагмент вірша або короткий вірш - до 1 хв.

3. Фрагмент прози - до 3 хв.

4. Пластичний етюд або сучасний танець - до 2 хв.

5. Фрагмент пісні - до 2 хв.

6. Висловлення особистої думки/позиції у формі зв’язної короткої розповіді (в стилі хейтспічу) на одну з тем - до 5 хв:

Конкурс на заміщення вакантної посади художника/ці (дизайнера/ки) проводиться у два етапи:

        Інформація про переможців та переможниць конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу.

За довідками щодо умов участі у конкурсі звертатись за тел.: (093) 487-15-36 (пн-пт з 12:00 до 17:00) або за електронною адресою: [email protected].

Інформація для не львів’ян: переможців та переможниць конкурсу театр житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання під час конкурсу – за рахунок претендентів та претенденток.

Претендент(к)и на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію (наприклад: інформацію стосовно своєї додаткової освіти, досвіду роботи, професійного рівня (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуарний лист, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії та відеозаписи сцен з вистав на електронних носіях тощо).


Перейти до списку публікацій