Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Липня 2022, 10:07

Щодо створення єдиної позиції України до світових техплатформ із протидії дезінформації та фейкам

З метою посилення протидії інформаційним операціям з боку рф, Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ) пропонує державним органам та громадським організаціям просувати єдину позицію в частині інформаційної безпеки під час взаємодії з соціальними мережами та платформами США. 

Зокрема, мова йде про так званий Big Tech Google, Amazon, Microsoft, Apple, Meta (Facebook та Instagram), Twitter, Linkedin, YouTube, Telegram.

Для просування державними установами та громадськими організаціями запропоновано такі позиції:

«Оприлюднення позицій спільних зусиль ("one voice") українського уряду, громадських організацій та міжнародних партнерів – це забезпечення максимальної прозорості процесу.  А спільна реалізація цих принципів допоможе під час подальших переговорів з техплатформами в сфері попередження та протидії  інформаційним операціям та поширенні дезінформації з боку рф. І не лише в україномовному сегменті соціальних мереж, але і в іншомовних сегментах», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.   


Перейти до списку публікацій