Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Серпня 2022, 16:08

Як отримати погодження будівництва від органу охорони культурної спадщини онлайн

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 722 щодо спрощення здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану, з 12 липня погодження науково-проєктної/проєктної документації та дозволи на виконання будівельних робіт від органів охорони культурної спадщини відбувається виключно через електронний кабінет Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). 

У рамках співпраці Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства розвитку громад та територій відбулася спільна відеоконференція, присвячена виконанню відповідної постанови Уряду. 

Під час зустрічі заступниці Міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар та Катерина Чуєва наголосили на необхідності посилення електронної взаємодії між міністерствами задля підвищення прозорості під час погоджувальних процесів, а також дотримання перехідного періоду, під час якого органи охорони культурної спадщини будуть опрацьовувати документацію в ЄДЕССБ на час розроблення МКІП Національної платформи культурної спадщини.

МКІП та Мінрегіон підготували навчальні матеріали щодо роботи з ЄДЕССБ:

Доступ до Кабінету замовника забезпечується за посиланням з використанням  кваліфікованого електронного підпису. Інформація про подану заявку автоматично передається відповідальному органу охорони культурної спадщини, який має 30 днів, щоб погодити документи або надати обґрунтовану відмову.

Перелік робіт, погодження яких відтепер відбувається органами охорони культурної спадщини через ЄДЕССБ:

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».


Перейти до списку публікацій