Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  8 Серпня 2022, 16:08

КЗК «Дніпровський академічний український театр одного актора «Крик» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

Художник з освітлення  (жінка/чоловік, віком від 25 до 40 ) – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги

Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст);  кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: Повинен знати: історію матеріальної культури та сценографії, нові досягнення науки та техніки в сфері театрального освітлення, розвиток сценографії, основи світло кольорознавства, композиції простору, конструкції освітлювальної апаратури; основи майстерності художника-постановника; принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрів; електротехніку, оптику, електроніку, обчислювальну техніку, механіку, застосування ручного управління пультами освітлення, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, репертуарні вистави театру.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки Розробляє і здійснює разом із режисером-постановником творчий задум у частині освітлювального вирішення художнього освітлення в оформленні та проведенні вистав. Бере участь у складанні світлової партитури. Забезпечує добір необхідних матеріалів з метою реалізації задуму, а також на високому художньому і технічному рівні якість і терміни виконання робіт. Проводить монтувальні репетиції з освітлення. Контролює своєчасний ремонт світлової апаратури. Вміння працювати у тандемі з актором та звукорежисером, імпровізаціях актора, враховуючи регулярні зміни у подачі вистав глядачам.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки.

 

Адреса, за якою подаються документи: 49000, м. Дніпро,  вул.Михайла Грушевського, 1.

Проведення конкурсу:

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься в один день 21.09.2022 р. з 12 год. 00 хв. (розгляд документів поданих претендентами для участі в конкурсі, ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, обговорення і визначення переможців) за адресою: м. Дніпро,  вул. Михайла Грушевського, 1.


Перейти до списку публікацій