Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Серпня 2022, 18:08

Розпорядників публічної інформації навчали правил роботи в умовах війни

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Центром демократії та верховенства права сьогодні розпочали дводенний онлайн-тренінг для розпорядників публічної інформації «Доступ до публічної інформації в умовах війни».

Зареєструвалися на навчання майже 1000 осіб. 

У тренінгу взяв участь і заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко, який зазначив, що попри воєнний стан ця тема лишається надзвичайно актуальною.

«Воєнний стан дає можливість обмежувати права та свободи, утім, доступ до публічної інформації залишається надзвичайно важливим. Більше того: «Закон про доступ до публічної інформації» прямо говорить, що інформація людям потрібна в тому числі для того, щоб забезпечити безпеку людей», - сказав Тарас Шевченко.

Заступник міністра також зазначив, що така велика кількість людей, які відгукнулася - свідчення того, що тема дуже актуальна і МКІП спільно з ЦЕДЕМ потрапили точно у ціль.

«Як людина, яка була причетна і до написання до закону «Про доступ до публічної інформації», і до його подальшої імплементації, я радий, що сьогодні зібралося так багато учасників. Сподіваюся, кожен учасник зможе отримати корисну для себе інформацію», - підкреслив він.  

Під час тренінгу учасники, зокрема, вивчали:

Учасники, які відвідають два дні тренінгу, отримають сертифікат про успішне проходження навчання.

 


Перейти до списку публікацій