Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Серпня 2022, 20:08

У Празі стартувала 26 Генеральна конференція Міжнародної ради музеїв

21 серпня у Празі (Республіка Чехія) стартувала 26 Генеральна конференція Міжнародної ради музеїв (ІСОМ). 

З початку повномасштабної агресії ICOM уважно стежить за подіями в Україні. Як організація, яка займається захистом культурної спадщини в усьому світі, ICOM рішуче засуджує навмисне знищення української культурної спадщини росією.

Ця подія завжди була радісним приводом для зустрічей з колегами з усього світу. Цього ж року, як і у 2014, Україна змушена знову говорити про той біль і руйнування, що їх принесла на нашу землю росія і про наш опір, який триває на всіх рівнях, про об’єднані зусилля задля порятунку і підтримки культурної спадщини, про ризики, пріоритети, висновки та плани спільних дій”, – зазначила Катерина Чуєва, заступниця Міністра культури та інформаційної політики.

ICOM, його комітети, члени та Секретаріат невтомно працюють, щоб підтримати своїх колег-музейників в Україні. 

Цьогоріч Україна представлена на кількох подіях:

Нагадаємо, і у мирний час, і під час конфліктів ICOM підтримує та виступає за незалежність, цілісність і професіоналізм музеїв і музейних фахівців відповідно до Кодексу музейної етики та Заяви ICOM про незалежність музеїв (2018).

МКІП вдячне за підтримку подорожей українських учасників Оргкомітету ICOM General Conference та особисто Мартіні Лехмановій, а також міжнародним комітетам DRMS, ICAMT, ICR та Forum of Slavic Culture.

 


Перейти до списку публікацій