Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Серпня 2022, 16:08

Олександр Ткаченко: Етноспільноти України разом з усіма захищають нашу державу, нашу свободу

22 серпня в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану відбувся інформаційний захід «Етноспільноти України: спільний опір агресору сьогодні, разом в Україні завтра». 

«У перший день повномасштабної війни представники етноспільнот зібралися в Києві разом і заявили про свою позицію щодо військової агресії з боку росії. Сьогодні ми навіть цей захід розпочали зі спільних дій – ми всі разом пішли до укриття через ракетну загрозу та повітряну тривогу. Минулої п'ятниці під час засідання Уряду ми прийняли рішення про порядок консультацій органів влади з представницькими органами корінних народів України та порядок закріплення статусу цих органів. Це важливо, бо зроблено на виконання Закону України «Про корінні народи України». Це дуже важлива робота для країни. Я також вдячний всім представникам етноспільнот за те, що ми тримаємося, за українською традицією, пліч-о-пліч і можемо вирішувати будь-які питання за допомогою цивілізованої дискусії», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.    

Під час заходу йшлосяпро те, як етноспільноти нашої країни здійснюють міжнародну адвокацію на захист свого рідного дому Україна, про їхню боротьбу на фронті та гуманітарну допомогу. Сьогодні українські громадяни різних етнічних ідентичностей об’єднані в захисті української державності, права на свободу та демократію. Гасло «Ми різні, але ми єдині» стало символом згуртованості та запорукою Перемоги України. 

Організатори події: Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) спільно з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та Офісу Ради Європи в Україні. 

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій