Міністерство інформаційної політики України


Уряд схвалив пропозиції щодо застосування персональних санкцій проти патріарха Кирила та інших представників російської православної церкви

Кабінет Міністрів схвалив пропозиції щодо застосування персональних санкцій на 10 років проти керівника російської православної церкви патріарха Кирила та ще семи її представників. Відповідне розпорядження Уряд прийняв на своєму засіданні 30 серпня. 

Список ще розгляне Рада національної безпеки та оборони України та Президент України. Окрім всього, їхнє погодження дозволить з таким же списком звернутись до міжнародної спільноти аби ввести такі ж санкції в інших країнах.

«російська православна церква підтримує війну росії проти українського народу й щодня благословляє воєнні злочини проти українців. Всі, хто має відношення до цього, мають нести відповідальність. Діяльність цих церковних чиновників з рф суперечить християнським цінностям. Злочинці не мають ховатися за рясами», зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики. 

Члени Уряду схвалили пропозиції запровадити санкції на десять років проти:

Санкції передбачають: блокування активів, припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень Україною, призупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань, заборона на участь у приватизації та оренді держмайна, припинення культурних обмінів та співробітництва, анулювання офіційних візитів тощо.

Таке рішення Кабінет Міністрів України прийняв з метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України.

Пропозиції до санкційного списку підготували Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Державною службою України з етнополітики та свободи совісті.

 

 

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/7617.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове