Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Вересня 2022, 10:09

Держмистецтв оголосило конкурс на здобуття премії імені Катерини Білокур

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені Катерини Білокур за 2022 рік. Документи приймають до 1 листопада 2022 року.

Премія присуджується щорічно до дня народження Катерини Білокур — 7 грудня майстрам народного мистецтва за твір (цикл творів), що відзначаються автентичністю та високою професійною майстерністю.

Претендувати на Премію може твір (цикл творів), що створений та оприлюднений протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за три місяці до його подання на здобуття Премії, має позитивні рецензії у мистецтвознавчій літературі, засобах масової інформації.

Відбір творчих робіт претендентів на здобуття Премії здійснюється за такими критеріями:

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться інститутами громадянського суспільства, що спрямовують свою роботу на підтримку культури і мистецтва, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та навчальними закладами сфери культури і мистецтва.

На здобуття Премії подаються наступні документи в електронному або паперовому вигляді:

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним вище, а також якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, такі документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Прийом документів здійснюється на e-mail: [email protected] або ж за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1.

Контактна особа: Ніна Бєлоусова, (044) 202-13-90.

Положення про премію імені Катерини Білокур

 


Перейти до списку публікацій