Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  12 Вересня 2022, 12:09

Луганська обласна філармонія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Кваліфікаційні вимоги:

Головний диригент: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією диригента вищої категорії не менше 3 років.

Група перших скрипок

Група других скрипок

Група альтів

Група віолончелей

Група контрабасів

Група флейт

Група кларнетів

Група фаготів

Група валторн

Група труб

Група тромбонів

Група ударних

Кваліфікаційні вимоги.

Артист симфонічного оркестру вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста симфонічного (камерного) оркестру I категорії не менше 3 років.

Артист симфонічного оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру (камерного) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Артист симфонічного оркестру II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Програма для участі у конкурсі:

Духові інструменти.

Частина концерту (1-а, або 2 і 3 частини) або дві різнохарактерні п‘єси консерваторського рівня, або розгорнута концертна п‘єса, виконання оркестрових складнощів.

Струнні інструменти.

Частина концерту (1-а, або 2 і 3 частини) або дві різнохарактерні п‘єси консерваторського рівня, або розгорнута концертна п‘єса, І.С.Бах 2 частини поліфонії, виконання оркестрових складнощів.

Ударні інструменти.

Виконання 2 творів на мембранних інструментах, або один твір підвищеної складності, оркестрові складнощі. Концертмейстера ми не надаємо, кожен конкурсант виконує програму із своїм концертмейстером.

Оркестрові складнощі будуть доступні за тиждень до прослуховування.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

  1. заяву про участь в конкурсі у довільній формі (на ім’я голови конкурсної комісії О. Обуховій);
  2. особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з      вклеєною фотокарткою;
  3. копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали надаються особисто);
  4. копія  трудової книжки (за наявності);
  5. копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Луганською обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Документи можна надіслати поштою за адресою: Львівська область, місто Львів, вул. С.Бандери, 8. Конкурс буде проведено у Львівському академічному будинку органної і камерної музики  о 10-00  29 вересня 2022 року.

Телефон для довідок – +38050-218-38-17 (Viber) та +380951853093.

Документи приймаються щоденно до 26вересня 2022 року включно у відсканованому вигляді на електрону адресу

[email protected]


Перейти до списку публікацій