Міністерство інформаційної політики України


Стала відомою програма Львівського міжнародного BookForum

Під час Львівського BookForum, котрий цьогоріч відбудеться з 6 по 9 жовтня в онлайн-форматі, виступатимуть відомі особистості: Філіп Сендс, Генрі Марш, Ювал Ной Харарі, Джонатан Літтель, Ніл Гейман, Майкл Катакіс, Олександр Михед, Севгіль Мусаєва, Олена Стяжкіна, Вадим Карп'як та багато інших.

Завдання BookForum 2022 – на міжнародному рівні порушити питання покарання російських пропагандистів нарівні з військовими злочинцями та сприяти організації міжнародного трибуналу для замовників і виконавців найбільшої війни в Європі з часів Другої світової. 

Повна програма Львівського BookForum вже доступна за посиланням. Серед дискусій, заявлених у програмі:

Львівський міжнародний BookForum відбудеться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Digital партнер Bookforum — Hay Festival (Великобританія), один з найбільших літературних фестивалів світу. 

Львівський BookForum — книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль. З 1994 року відбувається щоосені у Львові, Україна. Організатор — ГО «Форум видавців». За останні 23 роки фестиваль охопив понад 2500 унікальних авторів з 43 країн, а також 15 000 фахівців книжкової галузі. У зв'язку із заходами безпеки цьогорічний Форум пройде в гібридному форматі: офлайн дискусії з онлайн-трансляціями.

Щороку фестиваль формулює фокусну тему, довкола якої вибудовує програму. Це сотні подій у багатьох локаціях Львова. У різні роки почесними гостями фестивалю були Оксана Забужко, Зигмунт Бауман, Петер Вайдгаас, Роман Віктюк, Юстейн Ґордер, Ерленд Лу, ДіБіСі П'єр, Фредерік Беґбеде, Марсі Шор, Енн Епплбом та інші.

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/7711.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове