Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  25 Жовтня 2022, 13:10

Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Академічний театр «Київ Модерн-балет» оголошує конкурс

На заміщення посад артистів балету, а саме:     

Конкурс відбудеться 08 листопада 2022 року о 17 год. 00 хв. 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Артиста-провідного майстра сцени - повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) вищої категорії не менше 1 року.

     Почесні звання; видатні хореографічні та музичні здібності; бездоганна професійна майстерність; яскрава творча індивідуальність; широке визнання аудиторії в Україні та за її межами

Артиста-балету вищої категорії – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років.

     Висока професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; широке визнання глядачів і громадськості; виконання провідних і перших партій в балетах, а також великих балетних партій в оперних виставах і відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в оперетах і музичних комедіях.

Артист-балету І категорії Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста балету (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

     Професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів.

Артист-балету ІІ категорії - повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

     Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка; виконання в окремих випадках партій і нескладних сольних номерів.

 

Програма конкурсу:

Урок класичного танцю, додатково, виконання фрагменту з репертуару театру.

 

Перелік документів, які повинні подати претенденти на вакантну посаду:

-        заява на участь у конкурсі (необхідно завантажити та заповнити заяву на участь у конкурсі, бланк за лінком:

https://docs.google.com/document/d/10jT4pYbV0Xr9rd-Nq0DRH0KZPF320ne9/edit?usp=sharing&ouid=116843757428887470165&rtpof=true&sd=true)

-        особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см (необхідно завантажити та заповнити особовий листок, бланк за лінком:

https://docs.google.com/document/d/1S-f_8ub7a5FOEflqXeVuQaCuLdexkMJC/edit?usp=sharing&ouid=116843757428887470165&rtpof=true&sd=true)

-        копію документа, що посвідчує особу (необхідно зробити копії документів у форматі pdf);

-        копію трудової книжки (за наявності трудового стажу);

-        копію документа про освіту за відповідною спеціальністю (необхідно зробити копії документів у форматі pdf)

 

Документи подаються з 25.10.2022 року до 08.11.2022 року:

 

Онлайн за електронною формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAU0lthyKvXaO3I4ujkJfSG3lu3CLXNEA5WFvD2ZOfYeaM4g/viewform

 

Також документи можна подати за адресою:

м. Київ, вул. Межигірська, 2, 1-й поверх, 139 каб.

Телефони для довідок: (044) 425-49-31  (театр «Київ «Модерн-балет»).


Перейти до списку публікацій