Міністерство інформаційної політики України


7 та 8 грудня відбудеться VІ щорічний міжнародний форум «Креативна Україна: Сила стійкості» - 2022

Цьогоріч фокус форуму зосереджений на ролі креативних індустрій у визвольній війні України та їх внеску у перемогу.  

«24 лютого росія почала жорстоке повномасштабне вторгнення в Україну, спрямоване на знищення українського народу, його ідентичності та культури. Та українці творчі й винахідливі, тому нездоланні. Українська нація єдина і неподільна. Коли Сили оборони України роблять все, аби наблизити нашу остаточну перемогу, українські креативні індустрії також сформували свій фронт. Вони реплікують наративи, зміцнюють українську націю та сприяють розвитку культури. Одночасно креативні індустрії, їх представники й представниці потребують посиленої підтримки сьогодні. Адже попри силу їх стійкості, не можемо забувати і про крихкість креативної екосистеми», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

IV Форум «Креативна Україна» збере урядовців з України, Литви та Польщі, народних депутатів, українських та закордонних експертів та експерток, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, журналістів і журналісток та всіх небайдужих, аби поговорити про значення креативних індустрій у цій війні та перспективу найближчого майбутнього, яке несе нові випробування. 

Формат заходу впродовж двох днів передбачає панельні дискусії високого експертного та політичного рівня, а також секторальні модулі. Серед партнерів форуму – Британська Рада в Україні, Український інститут, Український інститут книги, Ukrainian Fasion Week, Design4Ukraine, Офіс розвитку креативних індустрій при МКІП  та ін.

Серед основних питань, що підніматимуться на Форумі:

У 2022 році «Креативна Україна» відбудеться у Києві у гібридному форматі (офлайн+онлайн) для учасників/учасниць та гостей форуму. Для всіх охочих буде організована трансляція в режимі реального часу (з доступною функцією перекладу виступів іноземних гостей).  

Участь у події – безкоштовна.

Реєстрація на подію доступна за посиланням до 4 грудня включно (24 година за київським часом). 

На жаль, кількість місць на подію обмежена, тому просимо реєструватися завчасно. Для реєстрації кількох осіб просимо заповнити форму на кожну особу окремо. З огляду на умови безпеки організатори повідомлять місце проведення форуму лише зареєстрованим гостям. Організатори залишають за собою право закрити реєстрацію раніше, якщо кількість місць буде вичерпана.

Організатор – Міністерство культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, Міжнародний форум «Креативна Україна» є найбільшою у Східній Європі платформою для обговорення державної політики у сфері креативних індустрій. Щороку подія збирає більш як 100 спікерів з 10+ країн світу. Політики, креативні підприємці, міжнародні експерти у сфері культури й економіки, представники органів державної влади та громадянського суспільства залучаються до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості. Форум відбувається з 2017 року. Головним організатором є Міністерство культури та інформаційної політики України.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/8100.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове