Міністерство інформаційної політики України


20 листопада у Музеї війни покажуть зразки російської пропаганди зібрані у Херсоні

Національний музей історії України у Другій світовій війні презентує особливу виставку «Херсон. "Русскій мір". 9 днів. Vідспівування». 

Величезні вуличні банери з деокупованого обласного центру зібрав під час експедиції і щойно привіз до столиці генеральний директор Музею війни Юрій Савчук. Гучні свідчення окупації миттєво демонтовано, і вони вже стали експонатами!

Це розповідь про російську пропаганду та її особливості в м. Херсон, про цінності «русского міра», його концепції та ідеологічні спрямування. Це свідчення боротьби українців із кремлівською агітацією.

Виставка висвітлює брехливість постулатів російської пропаганди, її ворожість українству, маніпуляції з історією, псевдонаративи рф щодо Другої світової війни, радянщину, новітню демагогію та політичне ошуканство – сутність яскраво ілюстрованого російського стритарту.

На виставці представлено символічну кількість об’єктів – 11. Саме 11.11.22 року було визволено м. Херсон. Звільнені з-під облуди «русского міра» й тимчасової завіси, знову засяяли наші правдиві гасла «Херсон – це Україна!», «Україна – це Європа!».

Автор ідеї, куратор: Юрій Савчук

Проєкт реалізовано за сприяння:

Партнер:

Херсонське міське комунальне підприємство «Гарантія»

 

 



Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/8110.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове