Міністерство інформаційної політики України


Вийшов новий блог Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка на шпальтах Le Monde

Читайте у новому блозі Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка на шпальтах французької газети “Le Monde” про:

Принципи неототалітарної пропаганди помножені на неймовірні кошти — це дуже страшна зброя для демократичного світу.

У часи, коли морок намагається перемогти у справжній цивілізаційній битві, Франція у багатьох питаннях може виявляти лідерську позицію. Українці дуже вдячні французам за реальну допомогу.

Інтерес французів і всіх союзників України не в тому, щоб підтримувати українців як хороших людей, які захищають власну країну від агресії. Інтерес цивілізованого світу насамперед у тому, щоб його громадяни не стали тоталітарними зомбі на кшталт переважної більшості росіян, щоб громадяни вільного світу не стали жертвами нової агресії з боку сучасної росії.

ЄС й у 8-му пакеті санкцій не заборонив надання супутникових послуг російським пропагандистським телеканалам.

«Інформаційний Рамштайн» має стати майданчиком для обговорення викликів воєнного часу та покласти початок єдиному інформаційному фронту країн-союзників.

Франція дуже підтримує Україну, зокрема на культурному фронті

Франція, яка є першою військовою державою континентальної Європи, має діяти як лідер у багатьох процесах Європи. І хоча поки що Франція не фігурує серед основних постачальників військової допомоги Україні, вона вже зараз може стати лідером у зміцненні інформаційної безпеки Європи та світу, очоливши цей процес.

Читайте блог тут.

Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/8144.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове