Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Листопада 2022, 14:11

Львівська та Одеська національні опери отримали звання Opera Company of the year 2022 at The International Opera Awards

Українські театри не лише продовжують працювати з перших місяців повномасштабного вторгнення попри постійні обстріли та відсутність електроенергії, а й випустили світові прем’єри українських опер — «Катерина» Олександра Родіна та «Страшна помста» Євгена Станковича.

Вручення нагороди відбулось вчора на міжнародній церемонії The International Opera Awards у Мадриді. Це вперше в історії премію Opera Company присудили спільно двом компаніям.

«Це найвище визнання в світі оперного мистецтва від колег зі всього світу. Визнання стійкості, сили духу і світла українських митців. Обидва театри випустили восени цього року, в Україні, де триває війна, світові прем’єри українських опер. Вдячна всім нашим партнерам, завдяки яким це стало можливим», зазначила Галина Григоренко, заступниця міністра культури та інформаційної політики.

Нагадаємо, International Opera Awards — міжнародна нагорода в оперному жанрі, яка присуджується щорічно, починаючи з 2013. Премію заснували британський бізнесмен, меценат і прихильник опери Гаррі Гайман та редактор журналу OperaДжон Еллісон у 2013 році.


Перейти до списку публікацій